У травні ми розігрували квитки на віртуальну конференцію Production AI conference, партнерами якої були. Квитки дістались Андрію. Йому 15, і він вирішив, що стане ІТ-спеціалістом. Він не лише вирішив, але й уже закінчив базовий курс Python. Про школяра, який щодня вкладає у своє майбутнє  – далі у матеріалі. 

Андрій родом з міста Новояворівськ Львівської області. У дванадцять йому трапилась нагода більше дізнатись про ІТ. Тоді у його школу прийшли представники місцевих ІТ курсів з рекламою занять по веб-програмуванню, Python та Java. 

У 7 класі разом з однокласниками на уроках інформатики Андрій вперше дізнавався, що таке Pascal, Lazarus та Python. Тож після того, як у школі почув, що в місті є курси ІТ, взяв друга та пішов на пробне заняття. Зрештою, записався на курс Python. До речі, під час навчання разом з іншими учнями курсів Андрій потрапив на екскурсію в Intellias. 

Після року навчання у Андрія базовий рівень знань цієї мови програмування і велике бажання дізнаватись про ІТ ще більше:

– Іноді я відвідую вебінари, читаю на офіційному сайті Python технічну документацію до того чи іншого фреймворку. Беру читати книги по ІТ у друзів. Завантажую матеріали з інтернету. 

Знайомі Андрія, які також захоплюються ІТ, хочуть вивчати machine-learning, хтось бачить себе у веб-дизайні. Один з друзів хлопця після 9-го класу вступив у коледж, який діє при НУ “Львівська політехніка”, і вивчає комп’ютерну інженерію. Андрій же вирішив закінчити школу і лише після цього вступити на технічну спеціальність в університет. На який факультет – наразі не знає, говорить лише про те, що хоче вивчити після Python.

– У Python доволі легкий синтаксис, тому цю мову легко вивчити. Також я хотів би опанувати C++. Поки що я бачу себе у розробці програмного забезпечення. 

Андрій не любить к-поп і важкий рок. Футбол йому теж не подобається. Зате любить комікси Marvel і кіберспорт. Любить грати у Counter-Strike та в Dota 2. 

Перед тим, як восени перейти у 10-ий клас, Андрій дуже хоче відпочити на морі. Ми всією командою бажаємо, аби усе вдалось: і море, і нові досягнення в ІТ.