На цьому фото Валерій, AQA спеціаліст та наш сотий колега у харківському офісі. З нашою компанією він добре знайомий, адже вже вдруге повертається в Intellias. І ось його історія.

У тестуванні Валерій 8 років, колись стартував як Manual QA. Три роки тому перейшов до автоматизованого тестування на Java. Має досвід роботи із Flutter, який дає можливість писати код одночасно для IOS і для Android. Через закриття проєкту Валерій пішов компанії, але ненадовго:

“Intellias запропонував мені працювати з тим, що мені подобається і я, довго не вагаючись, прийняв офер. Компанія комфортна і людяна, потужна і класна команда, зручний офіс і дуже лояльне керівництво. А ще я дізнався, що керівник напряму, на якому я працюватиму, не змінився. Тоді я одразу зрозумів, що все складеться класно”, - розповідає Валерій.

Поки Валерія не було в Intellias, команда помітно виросла, змінився і він, адже опанував новий стек для роботи в AQA - JavaScript.

“Щасливі ті люди, хто потрапляє на цікаві проєкти. До Intellias я працював з проєктами у сфері Health care. Для мене було дуже важливим відчувати, що те, що я роблю, допомагає рятувати людям життя. Наразі мій проєкт буде у іншій сфері. Матиму справу з проєктом з Fortune 500. Це провідний мультибрендовий постачальник технологічних рішень для бізнесу, уряду, освіти та охорони здоров'я в США, Великобританії та Канаді. Спектр проєкту дуже широкий: варіюється від апаратного і програмного забезпечення до інтегрованих ІТ-рішень, таких як безпека, хмарні рішення, центри обробки даних і мережі”, - каже  Валерій.

Валерій тепер на новому проєкті, а от офіс Intellias залишився таким же, яким його запам’ятав Валерій. Коли колеги грали у настільний футбол, він займався у спорткутку та релаксував з чаєм. А от тости з улюбленими нашими спеціалістами джемами Валерій їсть нечасто, натомість віддає перевагу смузі, які щоп’ятниці можна робити з фруктів на кухні. “Коли повернемося з карантину, із задоволенням допоможу у приготуванні смузі усім охочим”, - запевняє наш ньюкамер.

Скажи, чому тобі подобається працювати в ІТ?

ІТ - це така грань між роботою та хобі, коли все, що ти робиш, приносить справжнє задоволення. Тому всім, хто приходить у цю професію, я бажаю її полюбити, пірнути глибше, відчути це все на собі та, звісно ж, розвиватися кожного дня. І тоді ані “складні клієнти”, ані палаючі дедлайни не стануть на заваді тому, що ви робите.

Які корисні ресурси допомагають тобі у роботі?

Майже завжди купую собі курси з автоматизації на ресурсі Udemy. Вони доступні за ціною та круто викладають практичний матеріал. Звісно ж, якщо маєте бажання розвиватись, то YouTube допоможе знайти будь-що. А, якщо зможете знайти ментора, тоді вважайте, що уже півдорозі до успіху.

 ПЕРЕГЛЯНЬ ВІДКРИТІ
ВАКАНСІЇ ДЛЯ…
QA/AQA спеціалістів та спеціалісток

 

 ТОБІ МОЖЕ
БУТИ ЦІКАВО…
Тестування в автонавігації