¼ команди Intellias — це дівчата. Вони читають вебінари, виступають на конференціях та долучаються до світових ІТ ініціатив: Година коду, Національний День дівчат у STEM. І звісно ж вони пишуть технічні статті. Ось підбірка публікацій спеціалісток Intellias з нашого блогу. Окрім того, ми додали до неї кілька матеріалів, де знайомимо вас ближче з нашими експертками. З них і почнемо.

 

Героїнями цієї статті стали одразу четверо спеціалісток: Наталя, лід Front End команди, Ольга, Error менеджерка, Ольга, Java розробниця та Наталя, Senior C++ девелоперка. Вони розповідають не лише про свою роботу, але й про хобі, діляться порадами для початківців в ІТ.

А у цьому матеріалі уже п’ятеро наших спеціалісток зі Львова, Києва, Одеси, Харкова та Івано-Франківська розповідають про розвиток ІТ у їхніх містах. Говорять про те, як розвиватись у професії та насичувати вільний час корисними звичками для роботи та особистого життя.

 

«Machine Learning та Data Science доволі популярні серед студентів», - каже Ольга Мажара, Senior Java розробниця в Intellias. Окрім того, вона викладає «Штучний інтелект» в КПІ ім. Ігоря Сікорського, то ж одразу у двох своїх матеріал розповідає, з чого починати вивчення Machine Learning та Data Science та що обов’язково має знати Data Scientist. 

 

Ганна Каплун, Test Engineering Lead, також написала для нашого блогу одразу кілька статей. Усе почалось з підходів та інструментів для генерації юніт-тесів та автоматизації тест-дизайну. Також Ганна створила статтю про передбачення помилки. А ось з її дослідження про ефективний операційний моніторинг ми зробили одразу два матеріали. 

 

Влітку 2020 Java виповнилось 25 років. Ми запитали наших Java розробниць, що ж особливого у цій мові програмування і як їм з нею працюється?  

 

Уся команда Intellias може відвідувати безкоштовні курси англійської в межах компанії. Наші викладачки з задоволенням діляться корисними порадами з вивчення мови і з вами. У цьому матеріалі Марія Абрютіна, Наталія Перун та Марта Дрик підібрали інсайти, як опановувати англійську онлайн. А тут йдеться про те, як підготуватись до англомовного інтерв’ю з клієнтом. 

 

Завдяки цьому матеріалу ми відкрили закулісся професії HR. People partner-ки Intellias на власному прикладі дають поради, як ефективно комунікувати з менеджерами, уникати вигорання та безболісно повертатись до роботи з відпустки.  

 

Щороку ми разом з командою у різних містах збираємось на літні велопрогулянки. Є у нас і бігова спільнота, а ще спільнота плавців. Минулої осені Людмила Костишена, Delivery менеджерка, перепливала протоку Босфор. Плавцям потрібно було подолати 6,5 км з Азії до Європи. У змаганнях приймали участь учасники з 34 країн віком від 14 до 90 років. Як же Людмилі вдалось підкорити Босфор, вона розповіла нашому блогу.

Усі ці авторки можуть розповісти ще багато корисного про свою професію, тож приєднуйся до Intellias, знайомся з нашою командою та ділись і своїм досвідом на нашому блозі.