2018 видався насиченим роком для Intellias. Ми зростали і відкривали нові горизонти, розвивалися і ставали кращими. В останні дні року ми традиційно оглядаємося назад, на зміни, здобутки та досягнення, і ділимося підсумками.

Наш рік у цифрах:

У 2018 Intellias продовжував розвиватися, зокрема збільшив кількість своїх розробницьких центрів. У вересні ми відкрили девцентр у новому місті – у Харкові, який став четвертим містом, де є офіси компанії в Україні

Цього року компанія Intellias стала переможцем у конкурсі “Велопрацедавець року 2018”, який щороку організовує громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”. Нагорода відзначає найбільш bike-friendly офіси в Києві.

У 2018 році Intellias отримав нового партнера та співвласника. Ним став інвестиційний фонд Horizon Capital (HC), який володіє міноритарною часткою в Intellias. Мажоритарна доля управління залишається за співзасновниками компанії Віталієм Седлером та Михайлом Пузраковим.

Також у цьому році Intellias вперше доєднався до оргкомітету найбільшої ІТ-конференції Східної Європи — IT Arena, яка відбулася 29 вересня – 1 жовтня у Львові.

 

У 2018 році компанія організувала 3 традиційні шахові турніри для ІТ-спеціалістів – “Intelligent Chess Challenge”, які пройшли у Києві та Львові. Два з них відбулися у грудні 2018-го, і один — в лютому. 

Три містаІвано-Франківськ, Одеса та Харків — вперше прийняли мітапи від Intellias у цьому році. 

Команда Intellias здобула 3 перемоги у львівському турнірі ІТ-клубу "Що? Де? Коли?".

У вересні Intellias вже вчетверте провів щорічну конференцію “Navimotive у Києві. “Navimotive” — єдина конференція у Східній Європі, присвячена розробці програмного забезпечення для навігаційних і геолокаційних сервісів та автомобільної сфери. На сцені конференції цього року виступали доповідачі з HERE, GreenMobility, Udacity, MAPS.ME та інші лідери галузі.

Цього року керівництво компанії офіційно представило 5 корпоративних цінностей, які є відображенням культури та філософії Intellias.

За рік ми провели 7 благодійних акцій: допомагали київському благодійному фонду «Єднання спільноти», який опікується тяжкохворими дітьми-сиротами; збирали кошти на підтримку навчально-реабілітаційного центру "Джерело", що у Львові; допомагали фонду “Таблеточки”; підтримували акції “ІТ-Миколай” у Львові та Києві, для яких зібрали 330 000 грн пожертв; провели власну благодійну акцію з допомоги пораненим бійцям до Дня захисника України, у результаті якої зібрали 26 449 доларів на медичне обладнання госпіталів Києва. Всього за рік ми зібрали 1 073 856 гривень пожертв.

У 2018-му Intellias став спонсором та партнером 10-ти конференцій, серед яких IT Arena, Data Science Conf, JEE Conf, Lviv JS, DevOps Stage, TEDx, Devoxx та XP Days.

У львівському та київському офісах компанії за рік ми провели 10 екскурсій для дітей та підлітків, які цікавляться сферою ІТ. 

Intellias сприяє розвитку різноманітних технічних спільнот. Цього року в наших офісах у Львові та Києві ми прийняли 10 зустрічей навчального характеру.

Саме стільки років виповнилося Intellias у 2018-му році. Ми всі гучно відсвяткували трансгалактичними вечірками IntelliasThe Sixth Element.

Ми дбаємо про розвиток технічних експертиз в Україні, саме тому ми організовуємо безкоштовні технічні мітапи для ІТ-спеціалістів на такі теми як DevOpsAutomated TestingWeb та інші. Цього року ми провели 18 технічних мітапів у п’ятьох містах України: у Львові, Харкові, Одесі, Івано-Франківську та Києві.

Це кількість велосипедів, які Intellias подарував своїм новим колегам в рамках щорічної літньої акції "Code a Bike".

За 2018 рік в Intellias з’явився 21 новий замовник.

Цьогоріч в Intellias з’явилася нова структурна одиниця — Delivery Centers of Excellence. Це віртуальні команди з досвідчених спеціалістів компанії, які забезпечують швидкий доступ до накопичених знань іншим підрозділам. CoE опікуються експертизою в компанії у технологіях, доменних знаннях та компетенціях. Всього в компанії є 26 таких центрів.

Команда Професійного розвитку за рік організувала 154 внутрішні навчальні тренінги для наших спеціалістів.

Саме стільки талановитих спеціалістів налічується в Intellias на кінець 2018 року.